Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Готові до видання
Для чого
Контакти
Amore, more, ore, re ...

Один із засобів захисту авторських прав
___>>1/*#! У Вас вірус?___ (Поради найменшим)
___Небезпеки і застороги Львівського туризму___ (Поради пілігрімам)
___"ГАЛИЦЬКІ ХАРАКТЕРИ" від Лесі Бернакевич.

ЯК СПОДОБАТИСЬ КУБІТІ (поради чоловікам) Леся Бернакевич
Предмет осягнення
    Спацеруєте ви собі, дорогі мужчини, вулицею, аж бачите - іде кубіта! І то така: ногі довгі, бюст, як у Афродіти! Ну, вас од тієї зустрічі ніби хто з-за рогу по голові мішком мокрим пальнув! Хочете з нею познайомитися! Аж хвіст горить, так хочете! Але як познайомитись? Як?
    А це робиться елементарно. Підходите до неї і запитуєте: "Котра година?" Але спершу заховайте вашого годинника, бо ті жінки так до усього прискіпуються!
    Ще можна так: "Вас випадково не Оксана звати?" Чи навіть й отак: " Пам'ятаєте, ми з вами десь зустрічались? Я навіть ваше ім'я знав, але ... забув". Не гріх, якщо ви просто з мосту - та в воду: "Кицю, ти мені дуже подобаєшся!" І рученята розчепірте, щоб не змогла пройти. Жінка, будьте певні, оцінить вашу фізичну силу. Як не заробите по писку, то знайте - ця кубіта не має нічого проти, щоб зустрітись з вами на нейтральній території.
   Проте перед вами знову проблеми! Який потрібно мати вигляд, як поводитись, аби тій кубіті сподобатись? Ну, по-перше, від має тхнути алкоголем, як з гуральні! Щоб дихнув на подругу і та відразу закушувати побігла! Найбільш доречними стануть пивце і "Напій козацький" (вглушив флящину і вже ти - козак!). Глядіть, не присуньте на здибанку тверезі! А то ще кохана подумає:"Не п'є, бо, мабуть, каліка". Коли ж кавалір під газом, то це засвідчує, що він - справжній хлоп! Але однієї горілки замало. Бажано, щоб від вас ще пахнуло цибулею, часником, потом, дешевим одеколоном і ще чимось таким незрозумілим, від чого би усі бездомні пси ще за кілометр від вас шарахалися б! Зате ваша подруженька від такого букету, ну , просто здуріє!
    Прогулюючись з кубітою, говоріть про політику, високі ціни і про те, як ви багацько заробляєте. Щоб ваша розмова не була нудною, кінець кожного речення присмачуйте добірними матюками. Коли ж нема про що говорити, то патякайте, що попало. Ну, хоча б про свої сексуальні подвиги. Навіть якщо дідька лисого вони у вас були! Тільки не мовчіть! А то ще, чого доброго, подумає, що ви - тупі, як сибірський повстяник!
   Ага, компліменти! Кавалір, який не говорить дамі компліментів, то не кавалір, а мудак якийсь. Пам'ятайте: для жінки компліменти потрібно казати невтомно, нехай і 2О разів на день. Знаючи відому істину, що жінка любить вухами, компліменти добирайте соковиті, дотепні, змістовні і влучні. Наприклад: "Що то за стодола у тебе на голові?"
   І ще одне: ті кубіти - то такий народець, що можете без штанів залишитись! То в ресторан її веди, то - до гриль-бару. А дусту! Як тільки почне скиглити, ви їй одразу: "Їсти є ганебно!" Або так: "Піди додому наїчся. Я зачекаю". Але інколи заскочте з нею до якогось зачуханого шинку на кавусю, щоб не казала: жмот, мовляв, і таке інше. Тільки щоби вам дуже руки тремтіли, як подаватимете їй тую філіжаночку кави. Нехай вся кава розіллється по підлозі, а кубіті - аби самі фуси лишились! Тільки ж ті баби - го-го ! - дуже коротку пам'ять мають. То ви їй ще потім півроку випоминайте: " А пам'ятаєш, як я тебе на каву водив і такі гроші на вітер викинув!" І дзьобайте її в голову, дзьобайте!
   Ото, здається, і всі поради. Ну, дорогесенькі мужчини, хвіст - бубликом, мої поради - в зуби і вперед! Може, котрась клюне. Бо недарма ж кажуть: " На кожний горщик своя покришка є!"


Леся БЕРНАКЕВИЧ
м. ЛЬВІВ
Copyright © 2000   ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА СПІЛКА.
Design © 2000      Yarema Holovetskyj. Last update 1-10-2000.