Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Готові до видання
Для чого
Контакти


Rambler's Top100

ДУХОВНА ПРАКТИКА. ЗУСТРІЧІ

За круглим столом

Розпочинаємо серію зустрічей, дружніх розмов з представниками різних, як би це точніше висловитися, системних поглядів і конфесій. Гості розповідають Вам і мені, людині також віруючій, але поки нецерковній, про себе. Їх досвід цікавий і може бути корисним, однак відверто признаюся - я маю певні переконання і не збираюсь міняти своїх поглядів. Не ставлю собі цілі змінювати і Ваші. Та вже, як вирішили ми турбуватися своєю сутністю, то й не зашкодить нам придивитися, як це роблять (або не роблять) інші.

А щоб нам було зручно порівнювати, ведемо наших гостей по одній і тій самій доріжці і задаємо їм одні і ті ж питання. А ось які? Може Ви підкажете їх? Однак, не дуже на це розраховую, бо люди Ви серйозні і зайняті важливими справами, і, певно, на всі питання молодості вже знайшли влучні відповіді. Врешті-решт є питання і старості. А є і цільності, і Бог тільки знає ще які. Тому вибудовую фундамент сам. І як завжди - із "західного" шпилю.

"Ну і пакість!","і хто у цьому винен?!","що ж робити?!" - це традиційно "східний" набір. А ось - "хто ми?","звідки прийшли?","куди йдемо?" - це "західний". Прошу зауважити, що мій вдавано невихований тон щодо "східного" питання" - усього лише гра: дуже люблю Схід, але Захід більше. І слово "пакість" (від західних слов'ян) доводить це, бо що таке "пакість", як не натуральна оліфа?

Та менше з тим:

1 - "хто ми?".

2 - "звідки прийшли?",

3 - "куди йдемо?",

"куди при цьому рухаюся саме Я?" - на ці питання (окрім останнього, бо воно вкрай індивідуальне) вже підготовані певні провокаційні матеріали (надіюсь, Ви їх переглянули), і я представляю їх нашим гостям. По суті - ці питання і тези - це і є тракт, по якому їм прийдеться пройти, в тій чи іншій мірі злітаючи над небезпечними ділянками. Рухатися чинно і врівноважено, звичайно, буде їм заважати В.Л.

А Ви слідкуйте за цим усім і робіть висновки.

Наші гості справа. Вітайте їх.

Висловитися.

Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів
  AD     MARGINEM

Наші гості
Наразі один гість. Але дуже чарівний.

"Хто Автор?
Невже і зараз не відгадаєте?

Сторінки духовного життя.