Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Готові до видання
Для чого
Контакти

Міжнародне спонсорство

Дещо для громадських організацій

Інтернет ресурс, започаткований Міжнародним фондом “Відродження”  з метою створення плідного діалогу співпраці між НДО та донорськими організаціями, пропонує для використання два розділи  новинний та грантових пропозицій. Див.: www.marketplace.org.ua
  За додатковою інформацією щодо ресурсу звертатися до Тетяни Жарко zharko@irf.kiev.ua


Перелік благодійників
Друзі, Вам потрібні гроші?
В такому разі пишіть і отримуйте відповіді.
1. American Express Foundation *
2. Alexander von Humboldt Stiftung *
3. Andrew Mellon Foundation *
4. Компанія SСHOLZ & FRIENDS - стипендія ЮРГЕНА ШОЛЬЦА.*
* - фундація працює і з фізичними особами
1. American Express Foundation
(Для організацій і фізичних осіб)
Адреса:
American Express Tower
World Financial Center (! 11/09/2001!) (New York, NY 10285-47 10 USA)

Контактна особа:
Корнелія Гіггінсон
Телефон: (212) 640 5661
Факс: (212) 693 1033
American Express Foundation надає фінансування культурологічним, освітницьким та громадським організаціям усього світу. Через ці організації фундація підтримує проекти, що поліпшують сферу охорони здоров'я та добробут у громадах, в яких живуть та працюють працівники, клієнти та тримачі акцій American Express Foundation. Фонд фокусує свою діяльність на освіті (економіка, фінанси, середня, післявузівська), захисті навколишнього середовища, публічній адміністрації, навчанні в університетах, різному стажуванні.
Фінансування від Фонду завжди співпадає із існуванням в даній країні офісів American Express. Фонд підтримує інноваційну освіту та культурологічні програми, що роблять внесок у розвиток туризму по всьому світу.
Фонд підтримує заявки на проекти, які:
- спрямовані на вишкіл вчителів та розвиток навчальних планів, що надають можливість молодим людям робити кар'єру в галузі туризму;
- допомагають у розвитку туристичних планів та стратегій;
- допомагають у збереженні, розвитку та управлінні природними та культурологічними туристичними ресурсами.

Обмеження: Не підтримуються політичні організації, окремі особи (крім степендій!), спортивні та концертні заходи, видання книжок та журналів.

Терміни подання:
Аплікаційна форма не вимагається. Перший контакт - лист чи заявка. Заявки подаються Раді, що скликається кожні 2 (?) роки. Мова заявки: англійська.

2. Alexander von Humboldt Stiftung
(Для організацій і фізичних осіб)
Адреса:
Jean-Paul-Strasse 12,
53173 Bonn
Germany
Телефон: 49-2-288-330
Факс: 49-2-2883-3199
Електронна пошта:select@avh.de
Інтернет-сторінка: www.avh.de

Alexander von Humboldt Stiftung за німецьким законодавством є неприбутковою організацією. Alexander von Humboldt Stiftung підтримує високоспеціалізовані довготермінові дослідницькі проекти в Німеччині, представлені науковцями з різних країн.
Фонд надає стипендії та нагороди для видатних науковців із різних країн на проведення дослідницьких проектів у різних галузях науки в Німеччині та на підтримку міжнародних контактів, що виникають в ході таких досліджень.

Програми
Фонд щорічно надає:
- до 500 навчальних програм - Humboldt Research Fellowships, для висококваліфікованих іноземних вчених, котрі мають ступінь кандидата наук і віком до 40 років, надаючи їм можливість вести тривалі дослідження у Німеччині.
- до 150 премій - Humboldt Research Awards для видатних іноземних вчених за їх дослідження;
- 25 Georg Forster-Fellowships - програм для висококваліфікованих вчених, які мають ступінь кандидата наук, походять зкраїн, що розвиваються і мають вік до 45 років, надаючи їм можливість вести тривалі дослідження у Німеччині з метою передачі знань та методів роботи;
- 12 дослідницьких нагород ім. Макса Планка за міжнародну співпрацю німецьких та закордонних науковців;
- та інші нагороди.
Учасники програм самі вибирають теми досліджень, інститути та міста, де вони бажають стажуватися, визначають період досліджень.

Обмеження: Як правило, вік претендентів на стипендію не повинен перевищувати 40 років. Заявка на надання стипендії подається німецькими колегами претендента.

Терміни подання:
Заявки подаються і приймаються цілорічно, рішення оприлюднюються в березні, липні листопаді. Заявки краще подавати за п'ять місяців до запланованого стажування.

Мова заявки:німецька oder англійська.

3. Andrew Mellon Foundation *

Адреса:
140 East 62nd Street
New York, NY 10021 USA

Контактна особа:
Richard Ekman
Телефон: (212) 838-8400
Факс: (212) 223-2778
Інтернет-сторінка:
http://www.mellon.org/awmf.html

Andrew Mellon Foundation надає допомогу і підтримку релігійним, благочинним, науковим, літературним та освітнім програмам, які в свою чергу сприяють підвищенню добробуту людства.
Фонд зосереджує свої зусилля на роботі з вищими навчальними закладами, підтримці культури та мистецтва, захисті навколишнього середовища.
Стосовно Центрально-східної Європи зацікавленість Фонду пов'язана з:
- навчанням у сфері управління;
- підвищенням ефективності сільського господарства;
- вдосконаленням університетської інфраструктури та інших інституцій, пов'язаних із академічним навчанням ( у першу чергу комп'ютеризації університетських та публічних бібліотек і створення комп'ютерних мереж).
Процедура подання:
Заявки приймаються протягом року і не існує чіткої їх форми. Як правило, достатньо подати короткий лист із описом проблеми і шляхів реалізації проекту, вказати суми коштів необхідних для реалізації задуму. Можна представляти будь-які додатки, що допоможуть прийняти позитивне рішення. Доцільно, наприклад, надати докладний аналіз проблеми, що вирішується, опис методів вирішення, кошторис і повну інформацію про вашу організацію.
Обмеження:
Фонд не надає гранти приватним особам і неурядовим організаціям, якщо їх діяльність не охоплює вищезазначені напрямки.
Мова заявки: англійська.

СТИПЕНДИЯ ЮРГЕНА ШОЛЬЦА ЗА ДОСТИЖЕНИЯ В ОБЛАСТИ КРЕАТИВА 2002/2003

КОМПАНИЯ SСHOLZ & FRIENDS СНОВА ПРИСУЖДАЕТ
СТИПЕНДИЮ ЮРГЕНА ШОЛЬЦА.


Киев, 27 сентября, 2002 года. Во второй раз сеть международных рекламных агентств "Scholz & Friends" приглашает принять участие в программе, цель которой поддержать талантливую молодежь.

Стипендию Юргена Шольца может выиграть каждый, кто является студентом в области дизайна, рекламы, кино, сферы развлечений. Обязательным условием для участия в программе есть обучение стипендиата на последнем курсе учебного заведения. Самые лучшие работы будут отмечены денежными премиями, главная из которых - 500 Евро ежемесячно на протяжении года. Последний срок приема документов - 10 ноября 2002 года.

Стипендия Юргена Шольца за достижения в области креатива была учреждена в 2001 году в честь празднования 20-летия международной сети рекламных агентств "Scholz & Friends". Стипендия присуждается ежегодно. Юрген Шольц, в честь кого названа стипендия, сказал: "Эта прекрасная идея поддерживать молодых творческих людей была со мной еще с момента основания агентства. Имменно на ней базируются требования качества, которых мы придерживаемся".

Юрген Шольц известен как один из лучших рекламистов послевоенной эпохи. В 50-ых годах он основал рекламное агентство, которое впоследствии выросло в самое крупное агентство в Германии и стало одним из самых успешных креативных агентств в Европе.

В 2001 году заявки на получение Стипендии Юргена Шольца за достижения в области креатива прислали претенденты из восьми европейских стран: Англии, Венгрии, Германии, Испании, Польши, Словении, Украины и Чехии. По мнению жюри, у этого проекта было очень удачное начало. Стипендиатом 2001 года стала украинка Екатерина Гришко (21 год).

Контакты для прессы:
Светлана Окаринская
Тел.: 201-0279/80
Факс: 201-0277
E-mail: Svetlana.Okarinskaya@s-f.com,


(Далі буде)
Висловитися.

Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів