Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Готові до видання
Для чого
Контакти

АКТУАЛЬНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ

А. БЕРНАДСЬКА Міжнародний Фонд "Відродження"
http://irf.kiev.ua./ukr

Шановні друзі,
пропоную інформацію про новий конкурс грантів проекту "Розширення доступу та навчання в Інтернет" (IATP) Бюро з питань Освіти та Культури Держдепартементу США (ECA) та Ради Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX).

Стосовно конкурсу "Міст взаєморозуміння", за результатами розгляду від України підтримано тільки два проекти, від Львівської та Одеської організацій. Конкурс буде продовжено в 2002 році. Найближчий термін подання - 15 січня. Уточнені умови конкурсу та аплікаційна форма мають надійти з Будапешту найближчим часом. Інформація по конкурсу з'явиться на нашій веб- сторінці до кінця грудня.

Також вже оголошено конкурс Культурна політика 2002 - див. на веб сторінці нову аплікаційну форму (із змінами та доповненнями), інструкції та умови подання. Прохання не користуватися старою аплікаційною формою та дотримуватись вимог до складання проекту (обсяг проекту не повинен перевищувати 5 сторінок + бюджет + додатки). Будь ласка дзвоніть, консультуйтеся, якщо у вас виникнуть питання. Наш новий телефон 461-95-00.


Проект "Розширення доступу та навчання в Інтернет" (IATP)
Програма Інтернет-грантів проекту IATP ( лютий - листопад 2002 року)

Бюро з питань Освіти та Культури Держдепартементу США (ECA) разом з Радою Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX) з приємністю оголошує відкритий конкурс грантів проекту "Розширення доступу та навчання в Інтернет" (IATP). Усі випускники програм ECA а також партнери проекту IATP в Україні, некомерційні (NGO) організації - резиденти України та представники державних установ мають право подавати аплікації.
Мета програми грантів IATP полягає у зміцненні життєздатності інфраструктури проекту IATP через розвиток локальних Інтернет-ресурсів, а також підтримці:
- змістової частини українського Інтернет;
- проектів, спрямованих на розвиток професійних навичок та наукової роботи за допомогою Інтернет;
- доступу до мережі для некомерційного сектора користувачів та випускників програм, фінансованих Американським урядом через Бюро з питань Освіти та Культури Держдепартаменту США;
- інших Інтернет-проектів, реалізація яких має важливе соціальне або культурне значення для України.

Ми пропонуємо до Вашої уваги три види грантів:
Малі гранти для випускників програм обмінів ЕСА - максимальний розмір фінансування становить $1000 і дозволятиме створювати веб-ресурси українською (російською) мовою, курси з дистанційного навчання, списки розсилки та інші ініциативи, що будуть підтримані відбірковим комітетом. Брати участь в цьому грантовому конкурсі можуть тільки випускники програм обмінів. Проекти мають стосуватися таких сфер:
1.Розробка он-лайн ресурсів в сфері соціологічних наук.
Підтримуватиметься розробка нових учбових планів для розповсюдження їх через Інтернет, а також конвертація вже існуючих друкованих матеріалів, таких як підручники та статті, для використання в повному об'ємі переваг розповсюдження інформації через веб-ресурси. Перевага буде надаватися проектам, що мають на меті не просто конвертувати існуючі друковані видання в веб-формат, а усвідомлюють унікальні можливсті Інтернет-простору та є профільованими, що забезпечить максимальну ефективність при реалізації проекту. Акцент має бути зроблений на створення ресурсів в таких сферах: економічна теорія, право, психологія, історія та соціологія/антропологія для компенсації дефіциту в доступних та незалежних матеріалах в цих сферах.
2. Періодичні видання в Інтернет.
Гранти надаватимуться на створення Інтернет-версій існуючих наукових видань, а також на створення нових видань, що публікуються тільки в Інтернет, які будуть спрямовані на задоволення потреб користувачів та в повній мірі використовуватимуть переваги та можливості інформаційних технологій.
3. Бази даних та архіви.
Гранти в цій сфері призначені в основному для НУО. ІАТР в Україні пропонує безкоштовні тренінги та інші ресурси для допомоги НУО в створенні та підтримці ефективного відображення їхньої діяльності в Інтернет. Гранти в цій сфері доповнюватимуть ті ресурси, що ми надаємо, для заохочення створення важливих пошукових ресурсів та архівів. Такі проекти вимагають спеціальних знань та кваліфікованих спеціалістів і дозволять розширити існуючий спектр тренінгів, які надає ІАТР.
4. Аналіз правових проблем.
В Україні існують потужні бази Інтернет-ресурсів для правників, що дозволяє знайти будь-яке законодавче чи судове рішення в Інтернет. Гранти в цій сфері будуть спрямовані на підтримку створення спеціалізованих ресурсів з їх аналізом/коментарями до них, що висвітлюватимуть специфічні правові питання як в сфері внутрішнього українського права, так і в сфері порівняльного права. Такі проекти мають бути орієнтовані на суттєве доповнення існуючого об'єму інформації.
5. Розповсюдження інформації в сфері охорони здоров'я.
Такі гранти надаватимуться спеціалістам в сфері охорони здоров'я та медицини, що пропонують конкретні проекти, спрямовані на покращення поінформованості суспільства про важливі проблеми охорони здоров'я.
6. Політичні дослідження.
Підтримуватимуться ініциативи, що спрямовані на висвітлення політичних проблем в Україні. Проекти мають стосуватися таких сфер: інтелектуальна власність, свобода преси, створення ефективної судової системи, реформи в енергетичному секторі, зміцнення приватного підприємництва в сільському господарстві або інші важливі аспекти переходу України до ринкової економіки та демократичної політичної системи.

Періодичні міні-гранти - максимальний розмір фінансування становить $500 і надає можливість створити нові веб-ресурси та/або доповнити вже існуючі ресурси.
Тематичні малі гранти - максимальне фінансування проекту становить $1000 та надаватиме цільовій аудиторії можливість зробити доступними Інтернет-ресурси та матеріали українською мовою. Проекти мають стосуватися тих самих сфер, що і Малі гранти для випускників програм обмінів ЕСА.
Для того щоб стати учасником конкурсу, необхідно заповнити аплікаційну форму і до 25 січня 2002 року передати її до найближчого центру IATP у двох паперових примірниках та одному електронному (на дискеті). Аплікації можуть бути заповнені українською чи англійською мовами (якщо Ви подаєте аплікацію, заповнену іншою мовою, будь ласка, додайте переклад англійською).

Аплікаційні форми у електронному вигляді, а також огляд семінарів-консультацій Ви можете знайти на сервері проекту IATP в Україні: http://www.iatp.org.ua,
Для отримання аплікаційних форм, консультацій та подачі готових проектів, будь ласка, звертайтеся до Адміністрації ІАТР-3 в Україні:
м.Київ, вул. Грушевського 4, к. 201
e-mail: grants@iatp.org.ua
тел.: (044) 229-52-86, 229-52-64

до центрів ІАТР: http://iatp.org.ua/iaccess_ukr.html

Висловитися.

Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів