"Поетичні майстерні" - Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Наш сайт  близько 1000 сторінок. Поетичні майстерні, що розвиваються в руслі альтернативному до поняття 'performance' чи 'акція'
Панорама
Духовна практика
Поезія
Поезія
Архів
Автори
Бібліотеки
Для чого

ВАША ПРОГРАМА

Rambler's Top100

ПУБЛІКАЦІЙНА КОНЦЕПЦІЯ

РОЗМІЩЕННЯ ТВОРІВ

I. "Поетичні Майстерні" розроблені в найпростішому форматі з оглядом на максимальну доступність наших сторінок для "конструкторської" і іншої творчої діяльності наших авторів.

ІІ. Кожен автор "Майстерень" має свою головну сторінку, які, власне, і репрезентовані рубриками "Автори", "Бібліотека", чи "Рейтинги".

III. Початково авторська сторінка може створюватися нами і містити вибрані нами авторські твори. Автори можуть самостіно змінювати і доповнювати власні сторінки.

IV. Зміна і доповнення сторінок віршами відбувається, наприклад, наступним чином. Автор зберігає на своєму комп'ютері розроблену нами свою персональну сторінку. Потім завантажує збережений файл, переглядає його, і, маючи на екрані монітора потрібну картинку (текстів), входить в неї ( в картинку) через функцію "Вид", затим "Вид HTML". Зробивши необхідні текстові правки і поставивши додатково, за аналогією, потрібні редакторські значки, варто зберегти файл і заново завантажити (оновити) його, переконатися, що тексти і розміщення їх відповідають вашим поглядам. Зробивши все це - надіслати нам листа з доданим до нього реконструйованим вами вашим HTML файлом.

V. Звичайно, спочатку будуть невеличкі проблеми, але ми вам допоможемо їх подолати, маючи на увазі те, що крім вас самих ніхто краще, врешті-решт, не буде піклуватися питаннями анонсування вашої безсмертної творчості.

(Далі буде)

___ІншеCopyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів

  AD     MARGINEM

Конкурсна арена (Визначення переможців)
Огляди ваших публікацій ( "ІнтерНетрі")
Наші поетичні світи

Дещо про поезію в прозі.

Умови конкурсу

Поетичні уподобання

Портрети митців

Всеукраїнські конкурси

Поетична майстерня