Поетичні майстерні - Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Готові до видання
Для чого
Контакти

ВАША ПРОГРАМАПОЕЗІЯ. СТОРІНКА УПОДОБАНЬ. ЛИСТИ

Ми взяли на себе величезне нахабство звузити поетичний простір рамками окремих "тем". Вірніше, звузити не сам простір, а наші розшуки у ньому і розшуки, звичайно, самих себе. А щоб це саме - "себе" - знаходити, певно, потрібно розпочати дорогу від означень. Як наприклад, ЩО ТАКЕ ПОЕЗІЯ?
Листи. Доброго здоров'я!
... Рейтинг образів - це досить цікава ідея, бо вона, можливо, допоможе починаючим авторам звільнитися від комплексів з приводу нестачі досвіду, навичок, а дасть змогу їм розкритися як людям, як "екзистенціалістам". Що стосується останнього - я не вважаю, що "Е." виключає "філологічність" і навпаки. Єдине, важко зрозуміти, за яким критерієм оцінюються образи - самобутність? неповторність? вишуканість? сила? Адже не можна, наприклад, порівнювати стилі чи жанри, як наприклад, комп'ютерну графіку та акварельні етюди, філософію та кулінарію (хоча обидві "науки" вирішують проблеми буття, згодні?)...

З повагою,
Елвіна "slostud@i.com.ua"


Привіт і вам. Дійсно "Екзистенція" присутня і любим нашим "Філологам", тому цей розподіл дуже умовний і відбиває невеличкі акценти при наповненні образів особистою чи бібліотечною життєвою практикою (з погляду оглядача образів). Справедливо підмічено, Елвіно, що образи не піддаються раціональній оцінці, але поглядам і відчуттям - однозначно відкриваються, - в тій, чи іншій мірі. Отже "оцінка" відбувається за категоріями - авторської щирості, виразності проступання особистого образу, духовної наповненості і, звичайно, поетичності творів, куди ж від цього подітися?До зустрічі!


Copyright © 2000   ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА СПІЛКА.
Design © 2000      Yarema Holovetskyj. Last update 1-10-2000.

SESNA -- Ukrainian Search Engine