"Поетичні майстерні" - Редактори - Львів

        РЕДАКТОРИ - 2005 рік. Автора!
Записи головного редактора

Он вони, редактори


У "Майстернях" в цілому:

 Володимир Ляшкевич - керівник, Кеп 1 рангу.  Жорж Дикий. Кеп 2 рангу. Ведучий рубрики андеграунду. Володимир Ляшкевич -
головний редактор
і поки адмін "Майстерень",
Львів. В ефірі -
постійно.
Жорж Дикий, Львів,
з 1.08.06 - редактує тільки
авторів Андеграунду
В ефірі -
декілька раз на тиждень Вікторія Осташ Вікторія Осташ ,
Київ
В ефірі -
кілька раз на тиждень
В. Л. : Фактично, ми тільки складаємо команду хороших поетів, які у вільний від основної роботи час і за власним бажанням, не проти займатися всілякими редакторськими справами, як то - корисними порадами, оцінюванням безсмертних творів авторів "Самвидаву", встановленням і відслідковуванням авторських рівнів, визначенням переможців, тощо. Звичайно, на сьогоднішній день, це все ще відбувається не так, як би було потрібно, але будемо сподіватись на посилення нашої креативної діяльності, а також на долучення нових персон редакторів, в першу чергу, прекрасних і літературно витончених дам...


Права і обов'язки адміністрації:

Вступають в дію з 1.08.2006 року.

1. Адміністрація ресурсу та редактори "Майстерень" - це як прокуратура і адвокатура, різні інститути.

2. Адміністрація слідкує за справністю ресурсу і за дотриманням користувачами правил життя-буття на сайті, - попереджає і припиняє реєстрацію особливо неслухняних користувачів.

3. Редактори, при потребі, пропонують необхідні зміни в правилах функціонування сайту, а значить і його подальшу модернізацію, якщо це можливо технічно і доступно по грошам.

4. Адміністрація відміняє реєстрацію рейтингових користувачів (що мають оцінені редакторами твори) тільки після погодження із усіма редакторами. Утім адміністрація має право тимчасово припинити реєстрацію користувача до надходження усіх редакторських погоджень.

5. Адміністрація не гарантує абсолютного захисту ресурсу від можливих пошкоджень, тому автори, за своїм бажанням, можуть зберігати важливі для них матеріали, в цілях їх поновлення, і десь інде.


Основні вимоги до майбутніх редакторів:

1. "Суспільна користь" від існування редакторів у кваліфікованому, об'єктивному підході до творчості авторів, формуванні рейтингів, визначення переможців, вирішення творчих конфліктів... 2. Ви вважаєте корисним для свого творчого розвитку бути одним із редакторів "Самвидаву".

3. Ваші вірші в достатній кількості присутні на нашому сайті.

4. Ваш рівень не нижчий рівня R1 авторів "Зведеного рейтингу".

5. Ви проти того, аби будь-кого публічно називали графоманом, і притримуєтесь думки, що всі наші автори при бажанні можуть зростати у своїй майстерності.

6. Ви вважаєте, що оцінювати поезію можна, і трохи завищена оцінка підтримує автора, а дуже низька оцінка, поставлена редактором, має бути, як правило, прокоментована.

7. Ви, час від часу, за змогою, оцінюватимете авторів "Самвидаву", а також, за сумнівів, переглядатимете раніше виставлені оцінки.

8. Автори "нижчих" і "вищих" рівнів можуть оцінюватися однаковими цифрами оцінок.

9. Ви вважаєте прийнятним, що "Самвидав" займається основним руслом поезії і явно не підтримує (як правило, - не оцінює, не пропагує, не наполягає на лауреатстві) "біляпрозову" частину білих віршів та верлібрів ( в яких слабо помітний, або зовсім непомітний ритм темперування).

10. Ви проти жорсткої конфронтації з тими, хто має інші погляди на мистецтво, ви не проти, якщо такі автори в допустимій, не образливій формі, обстоюють свої погляди.

11. В цілому, ви згідні, що до автора із якісно потужним поетичним доробком потрібно серйозно прислухатись попри усю можливу незвичність його поглядів.

12. Ви поділяєте погляди, що критикувати творчі методи, чи авторські концепції потрібно без приниження гідності автора, маючи на увазі "презумпцію кращого розуміння автора".

13. У випадку, якщо ви не згідні з діями адміністрації, ви не влаштовуватимете публічних розбирань. Всі питання можна вирішити через приватне повідомлення або e-mail.


а також       Експертиза "Книжка року" - поезія "Голоси"