Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримка існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
ГОЛОВНА
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Для чого
Контакти

ВАША ПРОГРАМА

УКРАЇНСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ФОРУМ


Шановні колеги,
Міжнародний Фонд "Відродження" та Центр Сучасного Мистецтва пропонують Вашій організації стати членом і співзасновником нової ініціативи - Українського Мистецького Форуму.

________Що таке Український мистецький форум?
  Розклад подій першого Українського Мистецького Форуму
(Київ, 15-18 грудня 2001 року)

Ідея Мистецького Форуму народилася від усвідомлення необхідності спільної дії українських культурно-мистецьких недержавних організацій для захисту своїх прав. Незважаючи на те, що саме діяльність НДО становить левову частку українського культурного життя, ми знаходимося поза увагою державної політики і фінансування, не маємо впливу на прийняття рішень, залежимо від волі старої радянської і нової української номенклатури.
Отже, Мистецький Форум бачиться нам як асоціація вітчизняних культурно-мистецьких НДО, представницький орган для лобіювання та захисту спільних інтересів, полегшення інформаційного обміну в Україні та між українськими і міжнародними інституціями, ініціювання міжрегіональних акцій та контактів, моніторингу та аналізу наявної ситуації в українській культурі та привернення до неї публічної уваги.
Мистецький Форум має бути демократичною не-ієрархічною структурою, подібною до мережі. Координація діяльності Форуму здійснюватиметься Координаційною радою, яка складатиметься з обраних на загальних зборах представників організацій-членів. Щороку її склад змінюватиметься таким чином, щоб кожна з організацій-членів мала нагоду взяти участь у координуванні діяльності Мистецького Форуму. Прийняття рішень в Мистецькому Форумі ніколи не залежатиме від волі однієї людини. Кожен член цієї асоціації матиме прямий вплив на політику та дії Мистецького Форуму.
Цього року перше установче зібрання Мистецького Форуму пропонується провести у Києві 15-18 грудня 2001 року. На цій зустрічі всі зацікавлені організації можуть своїм спільним рішенням заснувати Мистецький Форум, вирішити щодо його юридичної форми, визначити першу Координаційну раду, обговорити болючі питання українського культурного простору та накреслити пріоритети подальшої діяльності Мистецького Форуму.
Для активізації міжнародних контактів українських НДО, а також для підняття престижу Мистецького Форуму, пропонується проводити Щорічне Зібрання Українського Мистецького Форуму при нагоді певної визначної події у вітчизняній культурі. Цьогорічне Зібрання відбудеться при відкритті виставки "Український павільйон", в якій візьмуть участь 10 відомих українських та міжнародних художників. Це сприятиме промоції проекту Мистецького Форуму, залученню ЗМІ та гарантуватиме участь у зібранні міжнародних фахівців.
Ми запрошуємо Вас приєднатися до цієї ініціативи і стати співзасновником і членом Українського Мистецького Форуму.
Для цього, будь ласка, надішліть Вашу згоду із зазначенням назви організації, її статусу, контактної адреси, телефонів та імені контактної особи на адресу:

Київ 04070
вул.
Сковороди 2
Центр Сучасного Мистецтва

або на факс: 044 238 24 48 (з поміткою "для Мистецького Форуму")
або на електронну пошту: forum@cca.kiev.ua

Прохання зголоситися до 25 жовтня 2001 року.

Будемо вдячні за розповсюдження інформації про Мистецький Форум серед зацікавлених організацій.

З повагою,
Катерина Ботанова,
координатор проекту


Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів