Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Хто ми
Головна сторінка
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Готові до видання
Для чого
Контакти


Rambler's Top100

ДУХОВНА ПРАКТИКА. Зустрічі. ХТО МИ?

Тези для дружньої полеміки.

З Вами Володимир Ляшкевич.

"Хто ми?" На перший погляд, відповідь проста ми - люди. В сучасному (плюс - мінус довбня) вигляді існуємо близько 50 тисяч років. Однак, якщо відповідь шукати в нинішньому часі, то відразу впираємося очима у власні образи. І відповідь на питання починаємо з самоідентифікації.

Тут вже виникають деякі складності, але що нам складності - головне дорога.

Так ось - самоідентифікація. Хоч не пам'ятаю іншого особистого минулого, окрім свого, не можу заперечувати й можливої теоретичної вічності моєї свідомості. Навіть більше того, напевне, для кожного в майбутньому вкрай важливим є збереження особистого "Я".

Якщо життя - це Вічність, і Вічності, як і Ідеального, не досягнути в якомусь замкнутому, конкретному просторі, то для "живого пересування вгору" потрібно набути потрібної якості. Щоб далі мене, як, наприклад, гірке молоко, не вилив за непотрібністю Господар.

Якої якості, чи ж бо якостей? Звісно, відомих доброчинних. Їх результуючою є Любов. Від дикунського - люблю себе і своє - через біблійне - возлюби ближнього свого, як самого себе - до Христового - возлюби ближнього свого всім серцем своїм, всіма помислами своїми, "як Я возлюбив вас".

І маючи любов (усе ж таки чуттєве поняття), знаходитися в стані максимальної рівноваги. О, як це важко! Тим більше, коли поряд існує зваблива результуюча інших, протилежних якостей. З владою і всесильністю (тільки видимими звісно) у цьому світі.

"Хто ми?" Особисто я відчуваю себе зростаючою, а інколи - вмираючою частинкою, сегментом загального нескінченного Закону. Закону Життя. Життя, що є, як відомо, рухом, але рухом вгору, бо зупинка і ковзання вниз є смертю.

2 - "звідки прийшли?"

3 - "куди йдемо?"

Будьте з нами, поправляйте нас, робіть висновки.

Висловитися.

Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів
  AD     MARGINEM

Наші гості
Наразі тут поки один гість. Але дуже чарівний.

Сторінки про духовне життя.


"Хто Автор?
Невже і зараз не відгадаєте?
Все для вашей техники ремонт ноутбуков acer с гарантией на услуги. . полезные масла для кожи лица . Ключи для Касперского 2011