Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Готові до видання
Для чого
Контакти

Слов'янський фольклорний фестиваль "КОЛЯДА". м. Рівне

З 17-го по 21-ше січня 2002 р..
Телефонуйте, телеграфуйте, пишіть, і Вам дадуть відповідь:
Катерина Приймачок - секретар Штабу фестивалю (приміщення Обласного центру Народної Творчості по вул. Драгоманова тел.22-22-36)
Микола Федоришин - керівник проекту (вул. Червоногвардійська 37/1;
тел. 28-23-23)

Програма 8-го Слов'янського фольклорного фестивалю
"КОЛЯДА"


"Коляда" - Слов'янський фольклорний фестиваль, єдиний у Європі, на якому представлені звичаї зимових свят та обрядів слов'янських країн, що проходить у м. Рівному в рамках календаря C.I.O.F.F. (ЮНЕСКО).
Головним організатором фестивалю є Рівненська міська громадська організація "Творче об'єднання "Коляда", головним фундатором - Рівненська міска рада.
Метою фестивалю є відродження та збереження різдвяно-новорічних обрядодійств слов'янських народів, виявлення спільних джерел виникнення та розвитку, сприяння збереженню та популяризації через пропаганду традиційної культури, виконання автентичних обрядів, народних театралізованих дійств та співів, ознайомлення з творчими колективами і їх репертуаром.
Географія фестивалю охоплює 19 областей України, а також країни слов'янського світу - Болгарію, Македонію, Югославію, Словаччину, Польщу, Молдову, Росію, Білорусь.
За роки проведення фестивалю "Коляда" учасниками-виконавцями були близько 4,5 тисяч людей. Проведені п'ять науково-практичних конференцій та два круглих столи.
VIII Слов'янський фольклорний фестиваль "Коляда" проходитиме у м. Рівному з виїздними концертами у районні центри області.
Цього року фестиваль прийматиме творчі гурти з Чехії, Словаччини (Пряшів), Польщі (Лодиговіце, Бруси, Більськ, Підляський), Росії (Калінінград), Білорусі (Житомль). З вітчизняних учасників уже зголосили про свою участь колективи зі Львова, Новояворівська, Хмельницького, Славути, Житомира, Комсомольська, Запоріжжя, Одеси, Прилук, Луцька, Луганська, Києва та інших міст.
У рамках фестивалю на базі інституту мистецтв РДГУ буде проводитися науково-практична конференція, на якій до дослідження проблем успадкування зимових звичаїв, свят та обрядів слов'янського світу долучаться фахівці з Чехії, Польщі, Білорусі, Росії, а також Львова, Луцька, Харькова та Києва.
Співорганізатором цьогорічного фестивалю є Рівненський інститут мистецтв РДГУ, Рівненські творчі спілки художників, музикантів, краєзнавців, фольклорно-етнографічне товариство, Центр Народної творчості, міський Будинок культури, парк культури та відпочинку ім Т.Г.Шевченка, а також громадські організації : "Союз Українок", "Просвіта", "Молодий Рух", "Молодь за реформи", інші.

Про свою участь Ви можете повідомити координаторів і керівників фестивалю:
Катерина Приймачок - секретар Штабу фестивалю (приміщення Обласного центру Народної Творчості по вул. Драгоманова тел.22-22-36)
Микола Федоришин - керівник проекту (вул. Червоногвардійська 37/1;
тел. 28-23-23)

Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів