Поетичні майстерні - панорама - Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Для чого
Контакти

ВАША ПРОГРАМА

Про інтернет

ПАНОРАМА. ДИСКУРСИ.


Вітаємо Вас на сторінці дискурсів. Cподіваюся, що ця назва не завадить опрацьовувати матеріали історико-культурних розшуків, метою яких є розуміння підвалин нашого нинішнього і майбутнього життя, розуміння витоків духовності, нашого мистецтва, і навіть нахабне ковзання по різноманітних дражливих темах.
Як, наприклад,"АРІЙСЬКИЙ СТАНДАРТ".

Ось якось прийшов лист від п. Юрія Мачухи, аспіранта економічного університету в м.Києві. Юрій, судячи з усього, людина ініціативна і в великій мірі живе в царині літератури. Бере участь у заходах видавництва "Смолоскип", "Гуманітарної Колеґії". Співпрацює з милим моєму (В.Л.) серцю сайтом "Поетика" п. Романа Косаренка, спілкується із молодими українськими поетами, цікавиться як творчістю в найширшому понятті, так і теорією творчості. Так ось - вельмишановний Юрій запропонував звернути увагу на журнал "Перехід-IV" і саме на працю Івана Каганця "Арійський стандарт", надіславши відповіді на запитання, які дає автор наукового нарису "Арійський стандарт" і головний редактор журналу "Перехід-IV" п. І. Каганець.
Аби розпочати можливу дискусію і, звісно, в дещо іншому руслі, аніж це відбувається на сторінках "Переходу-IV" ( в кожного своє русло), приведу повністю лист п. Юрія Мачухи і відповідь того, до кого лист був у першу чергу направлений.
(В.Л.) - "...Мені здалося, що в інтерв'ю п. Ігор Каганець зміг собі дозволити більше свободи, аніж в основному тексті. Якщо все навпаки, я був би розчарований.Чому? По-перше, тому, що зміщені в помилкову сторону акценти при використанні понять..."
Запрошую і вас ознайомитися із вказаними матеріалами. І в першу чергу з працею шановного Ігоря Каганця і його співавторів на сторінках журналу "Перехід-IV" http://www.perehid.kiev.ua

А також читайте наші рецензії, пишіть свої.

Повернутися на головну сторінку панорамного розділу.


Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів
   
  AD   MARGINEM

  Хроніки одного хроніка

ДІАЛОГИ з Й.БРОДСЬКИМ

Пошуки еліти

"Нові" згадки про Шевченка

Мандри Україною.
Літературно-краєзнавчі огляди

Можливо, "рус" - це справді витік українства, і тому є нашим, як буква "р" у слові Україна? Як кров у наших судинах?
РецензіїС доставкой холодильник купить lg онлайн . платные стоматологические клиники, дежурная стоматология юао, городская стоматологическая клиника . Создание интернет-магазина - ювелирный магазин.