Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Хто ми
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Для чого
Контакти

ВАША ПРОГРАМА

Маніфест розділу

Архів оглядів:
Березень 2002
Пошуки еліти

Все для громадських організацій

АФІША:

Новини культури
Хроніка тижня від мерії

Новини регіональні Львівська мерія.

Про інтернетRambler's Top100

ПАНОРАМНИЙ ОГЛЯД.

Події на сайті та поза ним очима незаангажованого спостерігача.

"БЕРЕЗНЕВІ    ІДИ"        Огляд: 01.03. - 01.04. 2002р.:

" Життя спиняє свій звичайний плин -
на місто наповза Литвин..."
ПОРТРЕТИ НА ФОНІ
ЛАНДШАФТУ:

УКРАЇНА

Вітаю з приводу кінчини зими. Сподіваюся на тепло і багатство сонячного спектру, і, врешті-решт, на поблажливість долі. Що там, у нас, за вікном діється ще? На перший погляд за розмаїттям рекламних передвиборних папірців ніби нічого й не видно, а розбійницький свист Українського пустопорожнього кипіння винищує все живе. Одначе, це не так.
За переднім, декоративним, планом відбувається не стільки прихована державна метушня розжирілих персонажів майбутніх міжнародних судових слухань, скільки зміна поколінь виборців. Старе, горласте, скалічене і одуріле від безмірних знущань і вічної бідності покоління, прагнучи дива повернення до часів молодості, потрохи змовкає у братській могилі забуття. Молоде і юне ж забавляється перетіканням гормонів, одначе, як і будь-які ріки, входить у свої береги, і таки тече на Захід. Значить років за п'ять матимемо більш-менш людське обличчя. Але це в майбутньому. А нині отримуємо чи не останню можливість насолодитися нахабним дурисвітством і злочинами без покарання (негайного і очевидного). Отож і закликаю вас поглядати, посміхатись і, звісно, піти на вибори, аби не нести на душі відповідальність за своїх правителів, аби і далі мати повне право громадського непослуху, право не платити податки чужій глузду і моралі економічній системі, і не втрачати жагу неустанно, знизу, вибудовувати справжній фундамент власного добробуту. І повірте, Україна тільки виграє, якщо ми, Українці, будемо робити своє, власне, життя все кращим.

Що спільного в Куйбіди і Литвина окрім влади? Правильно, генсексуальна (від слова "Брєжнєв") пристрасть до регалій.
" ... Тож процедура відання "conoris"a відбулося без пручання гвалтованого наукового товариства..."
"Causa materialis" - (причина матеріальна)
.

Варто запам'ятати:
Усе, що гарантує наша сьогоднішня держава - це майбутню нікчемну
старість.


ЛЬВІВ

"- Ви розумієте, що містом заволоділи бабуїни!
- А чого ж ви хотіли? За що проголосували, те й маєте."
Кадри з мериканського фільму "Голий пістолет"

Кажуть, що Віктор Ющенко, за якого я буду голосувати (якби його не було, я підтримував би свою симпатію - Юлію Тимошенко ), призвав нас, галичан, віддати свої голоси на виборах Львівського Голови п. Буняку, чи ж бо п. Куйбіді. Зауважу, що хід хороший, гросмейстерський. У шановного і працьовитого пана Буняка за плечима, щонайменше, нафтопровід "Одеса-Броди", який правлячій Українській російськодумній верхівці чомусь поперек горла. А ось, що у Куйбіди - багато неоднозначностей, як то купа регалій і швидко набраних титулів, так і декоративні ремонти (по декілька разів на рік) в центрі, наприклад, фасаду Держ. Університету на пр. Свободи, декоративна діяльність "за" нас і підспудна , продажна, "проти". Варто також згадати, як вперто протидіяв Куйбіда обранню Віктора Ющенка почесним громадянином Львова, як прикривала його команда різні темні оборудки. Приклад? Мафіозний потік грошей від платного паркування (щонайменше 10 тисяч доларів США в день, і скільки таких струмочків?), що тривав більше року і доти, поки міський голова не забрав у приватної фірми права красти. Забрав із огляду на близькі вибори? А потім знову все буде як раніше?
То, напевно, досить нам "кувати біду" на нашій землі, у власному домі?


Дорогі Львів'яни й інші жителі України.

Пропоную Вам і далі відмовляти цьому державному апарату в
фінансовій підтримці.

Колись великий гуманіст Ганді, призвавши жителів Індостану не співпрацювати з англійцями, припинив те свинство, яке, майже в тих самих формах, відбувається у нас, в Україні.
Львів зібрав доходів у 2001 році на суму 1130 000 000 гривень, з них київські злодії дозволили залишити нам собі 180 млн. гривень, або 15%. І цей відсоток постійно понижується.
Кожен рік на підтримку міста у тому собачому стані, в якому воно знаходиться, витрачається біля 15 000 000 гривень, офіційно ж надається києвом право тратити 3 000 000 гривень. Це вже не геноцид, це злочин, у якому ми всі беремо участь! І першу скрипку грає мер Куйбіда, який працює на себе, і тільки на себе. Я впевнений, що схожий стан справ і в інших Українських містах.
Ганьба.

Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів
Заказать индивидуальное проектирование сельскохозяйственных зданий а какие двери бывают. . Подобного типа Пиломатериалы также востребованы в кровельных работах.