Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Хто ми
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Для чого
Контакти

ВАША ПРОГРАМА

Маніфест розділу

Архів оглядів:
Березень 2002

Пошуки еліти

Історико-культурні дослідницькі дискурси

Все для громадських організацій

АФІША:

Новини культури
Хроніка тижня від мерії

Концертно-театральна афіша Львова

Новини регіональні Львівська мерія.

Про інтернетRambler's Top100

ПАНОРАМНИЙ ОГЛЯД.

Як мислить українська влада: У всьому світі ті, хто при владі, беруть собі все що можна і неможна. Тож не чіпайте і нас. Україна - суверенна держава!
Як мислять жителі України: Дайте нам спокій. Віддихаємося від побудови соціалізму, а там, можливо, візьмемося за інше.
КВІТНЕВІ    РАДОЩІ        Огляд: 01.04. - 01.05.2002р.:

На Україні від усіх споруд
щонайсмішніше збудували суд ...
ПОРТРЕТИ НА ФОНІ
ЛАНДШАФТУ:

УКРАЇНА

Майбутньому України загрожує тільки аморальність.

"... Хто ж отримав перемогу на виборах? - Тверезий вибір особистого майбутнього?
Так, настав час, коли оглянувшись, можна зробити свій індивідуальний вибір. Питання начебто ті самі - "як жити далі?","куди вкладати зусилля, гроші, талант?", за що, власне, боротися і чи, взагалі, слід це робити? Але відповідь не та, що у "шістедесятників", чи у попередніх поколінь борців за Україну. Душу й серце ми не положимо за всю Україну, як і за будь-якого кумира із цього світу...
Що ми маємо? У першу чергу розділ виборців на "Схід" і "Захід". А також явну гріховність поведінки нашої влади, і нашу гріховність у формі явної чи неявної підтримки цієї влади.... І гегемон голосує "ЗА" продовження сьогоднішнього стану речей, "ЗА" іллюзії... "Західний" виборець, у першу чергу, прагне моральності. Не війни з іншими поглядами, а моральності у повсякденному житті. Чим, схоже, і відрізняється від "східного" виборця...
Кажуть - "злодій кращий за кровопивцю", інша справа, що злодюга, як це ми бачимо по його поведінці, таки починає вбивати. І часто-густо сценарій одинаковий. Продав, скажімо п. Малєв незаконно, але за наказом, радарні комплекси пасивного стеження до Ірака, запахло судом і вибухає у нього мікрозаряд в кермі - у спецмашині позаду натисли на кнопку дистанційного управління. Теж і з Чорноволом. На всякий випадок, аби не загальмував перед перешкодою. Яка, питається, небезпека від Чорновола? Просто він відібрав би на президентських виборах у нинішнього гаранта 15-20% "західних" виборців і результати виборів стали б менш прогнозованими. Чи достатньо цього для вбивства? Для того, хто розпочав цю справу, причини стають все дрібнішими. І Гонгадзе, як підказують інформовані джерела, міг вийти на щось, на кшталт торгівлі зброєю. ..


Варто запам'ятати:
Усе, що гарантує наша сьогоднішня держава - це майбутню нікчемну
старість.


ЛЬВІВ

Вітаємо всіх львів'ян та новообраного міського голову п. Любомира Буняка з перемогою. Сподіваємося, що ми вибрали достойного.

Маємо надію, що Український суд зверне увагу на скромну персону бувшого мера міста Львова п. куйбіду. "Causa materialis" - (причина матеріальна).


ПИТАННЯ БЕЗ ВІДПОВІДІ ?

  Якщо поняття "народ" змістовніше селективно вистріляної однокласової популяції, тоді український народ на Україні тільки формується?
  Звернення:
Друзі, Пропоную Вам і далі відмовляти цьому державному апарату у фінансовій підтримці. Колись великий гуманіст Ганді, призвавши жителів Індостану не співпрацювати з англійцями, припинив те свинство, яке, майже в тих самих формах, відбувається у нас, в Україні.


Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів
Рекламные стойки и конструкции . Starmall.com.ua - пудра макс фактор купить по очень низким ценам