Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Готові до видання
Для чого
Контакти

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Sich berait? - Завжди готовий!       Львів - без сумніву, місто надзвичайно цікаве, але не нинішнім, а, в основному, далеким минулим. Одначе і те, й інше, містить у собі певну небезпеку. Тому, майте на увазі, що тут, як і в інших містах світу, на вас можуть очікувати деякі неприємності:

СУЧАСНЕ
1. На міліцію, як на захисника своїх прав, можете не розраховувати. Тобто, під час короткого терміну вашого перебування у Львові міліція Вам нічим допомогти не встигне.
1.1. Не тримайте будь-які гроші в документах - при випадкових перевірках (особливо на вокзалах) їх обов'язково заберуть (вилучать для перевірки на справжність).
1.2. Міліція (як і кримінал) завжди відрізнить туриста від місцевого, але, якщо ви нічого не порушуєте, наша міліція вам нічого не вчинить. Львів - не Москва.
1.3. Якщо ви напідпитку пізно вночі, чи у вечорі, йтимете одні вулицею (навіть центральною) - міліція обов'язково виверне вам кишені, але не забере "для вияснення особи".
1.4. Курс долара і євро в канторах Львова встановлюється і відслідковується монопольно угрупуванням близьким до силових правоохоронних служб міста і області.
1.5. Правила дорожнього руху у Львові видимо не діють, бо їх не дотримуються - ні пішоходи, ні водії, ні ДАІ.
1.6. Рекомендуємо користуватися лише тими платними стоянками, які видають квитанції, звичайно, залишати надовго в авто цінні речі не варто.
1.7. Вашу машину вкрадуть за п'ять хвилин вашої відсутності в магазині.
1.8. Про всякий випадок, залишайте у поки що вашій машині номер свого телефону, аби вам могли запропонувати вашу машину назад за викуп.

2. Злодіїв у Львові повно, але бандитів мало.
2.1. На будь-якому базарі (особливо художньому!), а також на вулицях, у магазинах, злодії полюватимуть на ваш гаманець, на прикраси.
2.2. Улюблені злодійські прийоми:
- вас, самотнього, "ведуть" і обступають в безлюдному місці, на базарі - де завгодно, і витягують все, що маєте.
- у вас, прямо з рук, видирають сумочку з грошима і документами, і втікають прохідними дворами.
- в трамваях, в час "пік", на кожному маршруті завжди працює група злодіїв (4-5 осіб).
- до жінки підходить суб'єкт - зриває з неї прикраси і втікає.
- до вашої дитини з фотоапаратом підходить шкет і з погрозами забирає техніку.
- в магазині, біля прилавка, вас непомітно обступають зліва і справа, а найменший у вас за спиною - розрізає вашу сумочку.
2.3. Перед тим, як витягнути гаманець із серйозним грошовим вмістом, оцініть небезпеку його негайної втрати.
2.3. Злодії-бігуни одягнуті, в основному, у зручний для бігу одяг і кросівки, вища категорія кишенькових злодіїв полюватиме за вами у маршрутках і в культурних закладах, на вокзалах. Їх ви не розпізнаєте ніяк.

Слід зазначити, що насильства на Львівських вулицях менше, аніж на вулицях інших великих міст України і Росії. Але шахрайства і злодійства стільки ж.
І якщо ви проявити розумну обережність, то ваші згадки про наше дивне місто будуть тільки приємними.

Звертаю вашу увагу на повну відсутність міжнаціональної ворожнечі у Львові. Проте, якщо вам дуже захочеться своїми діями її розпалити по відношенню до себе, то вам це вдасться.

МИНУЛЕ:
Дослідження пам'яток старовини, яких у Львові безліч (як і замків, палаців довкола, в одному з яких нещодавно на забутому подвір'ї знайшли дуже і дуже цінну античну скульптуру під тонким шаром гіпсу), може становити як фізичну, так і духовну небезпеку для вас.
Звичайно, велике нахабство вважати, що довкола нас існує тільки те, що ми бачимо, чуємо, відчуваємо. Правильніше думати, що нам поки непотрібно зіштовхуватися з тим, іншим, від чого ми відгороджені, як нормальним, природним функціонуванням нашого організму, так і внутрішньо утробним станом (до пори, до часу) того Продукту, який породжується вищою нервовою системою, та ідентифікується як наше "Я". Те, що небезпечно для зрілих бастіонів Душі і Духу, зовсім не рекомендується ембріонам, тому:
1. Намагайтеся перебувати в доброму настрої, не зважаючи на неприємності. 2. Аби не мати справи з енергетичними субстанціями неясного походження взагалі не займайтеся окультизмом, спіритизмом, магією, іншими ритуалами.
3. Легковажно не згоджуйтесь на жодні форми нетрадиційного як лікування, так і спілкування. Будь-яке нетрадиційне дослідження чіпляє до вас майбутні неприємності.
4. Не вживаючи фізичні страви в підозрілих місцях, так само обережно відносьтеся і до духовних.
5. Не вибирайте в якості сталкерів місцевий люд, - вони самі ще чужі місту.
(Далі буде)

  Деякі мистецькі хроніки

the Art Hotel

           


Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів

полуприцепы новые - объявление. полуприцепы новые. Проверенный проект.. Заказать авиабилеты онлайн расписание Киев информация на сайте. Версаче мужские духи новинки в интернете. Сделать заказ итальянские женские сумки любых брендов 2009 2010. Смотрите нормальные люстры светильники из италии звоните