Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримка існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
ГОЛОВНА
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Для чого
Контакти

ВАША ПРОГРАМА

Український мистецький форум створено!

Шановні колеги,
Пропонуємо і Вашій організації стати членом Українського Мистецького Форуму. (Наш БФ "Відкритий світ", до речі, вже там і Вам рекомендую долучитись. В. Ляшкевич)
________Що таке Український мистецький форум?
  Розклад подій першого Українського Мистецького Форуму
(Київ, 15-18 грудня 2001 року)
___" Ідея Мистецького Форуму народилася від усвідомлення необхідності спільної дії українських культурно-мистецьких недержавних організацій для захисту своїх прав..."
      Прес-реліз першого зібрання Українського
Мистецького Форуму

16-18 грудня 2001 року відбулись установчі збори Українського Мистецького Форуму (УМФ) - першої всеукраїнської асоціації недержавних неприбуткових культурно-мистецьких організацій.

Український Мистецький Форум - це перша в Україні ініціатива об'єднання недержавних організацій (НДО), що працюють у царині культури, у мережу партнерства і співробітництва та з метою витворення незалежного представницького органу.

Український Мистецький Форум - аполітичне об'єднання, метою діяльності якого є вироблення власного голосу, власного обличчя і власної політики недержавного сектору в культурі. Справою честі Українського Мистецького Форуму є зрівняння в правах усіх недержавних організацій, незалежно від їхньої наближеності до державної номенклатури, та повернення третьому секторові його питомої ролі - важливої рушійної сили громадянського суспільства.

Членами й засновниками Українського Мистецького Форуму стали 33 організації з 14 регіонів України, що усвідомлюють свій недержавний статус як необхідну умову свого успішного й незалежного функціонування. За рішенням Загальних зборів подальше набуття членства в УМФ буде відкритим.

Український Мистецький Форум - це горизонтальна неієрархічна структура, діяльність якої координується Координаційною радою, обраною на Загальних зборах УМФ. Членами першої Координаційної ради УМФ стали:
Сергій Кот, директор Фундації ім. Олега Ольжича
Юрій Онух, директор Благодійного фонду "Центр Сучасного Мистецтва"
Сергій Проскурня, президент Благодійного фонду "Мистецьке Березілля"
Кармелла Цепколенко, голова правління Міжнародної громадської організації "Асоціація Нова Музика"
Олександр Щербина, Благодійний фонд "Київнаукфільм".

Український Мистецький Форум утворився як представник й виразник інтересів членських НДО, як публічний промовець, який підніматиме імідж недержавного сектора в культурі в очах суспільства і влади, як лобіст, що просуватиме законодавчі ініціативи, сприятливі для культурно-мистецьких НДО, як інформаційно-ресурсний центр, який пов'язуватиме між собою організації в Україні, а також із закордонними партнерами, акумулюючи ресурси мережі.
За додатковою інформацією прохання звертатися до Катерини Ботанової, координатора УМФ:
тел. 044 238 24 46, факс: 044 238 24 48, ел. пошта: forum@cca.kiev.ua

Установчі збори УМФ відбулися завдяки підтримці:
МФ "Відродження", Центру Сучасного Мистецтва, Посольства США, Британської Ради, Польського Інституту, Посольства Нідерландів, Посольства Австрії, Ґете-Інституту


Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів