Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримка існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори


ГОЛОВНА
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Для чого
Контакти

Amore, more, ore, re ...

У ВАС ВІРУС? (поради для найменших)


Доброго дня вам, пацієнти.

У такому запущеному, вірусному стані, вам неймовірно важко допомогти, та ще й на відстані. Але спробуємо. Роздягайтесь..., гм, перепрошую, - розбирайтесь, в розумінні з'ясовуйте.
Кращим рішенням, звісно, є телефонувати до найближчого комп'ютерного сервісного центру. Заплатити їм 20-30 гривень.
Ні?
Ніколи?
Тільки власноруч, бо коли, як не зараз?!
Це не вірно, але що поробиш?
В разі такого фатального вибору рекомендую придбати набір програм (СD) під назвою РЕАНІМАТОР і завантажити свій хворий комп'ютерний шлунок із СD.
Аби ваш апарат почав свою роботу із поглинання CD, а не травмованого Віндовз, потрібно на деякий час змінити деякі його погляди на внутрішній світ, а саме - настройки BIOS.
За для цього ви вмикаєте комп'ютер і доки ще не "повис" Віндовз, при тестуванні пам'яті (на 2-6 сек. роботи ), тиснете кнопочку DEL. Це натискання і виведе вас у настройки комп'ютера. У BIOS
Там, зауважите такий пунктик, як, наприклад, "Bios Features Setup".
Увійдіть туди, за тим увійдіть на позицію "Boot seguence" і виставте кнопочкою "Page down" на перше місце "CD-Rom" (замість "С"). Після чого натисніть на "Esc" (вихід) і збережіть зміни.
Знову перевантажте комп'ютер. Він повинен уже завантажитися з вашого CD "РЕАНІМАТОР".
Вам це вдалося ?! На екрані з'явилися програмні вікна жахливого виконання? Значить все в порядку. Бачите різні пропозиції, у тому числі і вилічити вас? Погоджуйтеся без суперечок і торгу - тисніть "Enter".
В разі, якщо на екрані виникне надпис у червоній табличці, навіть англійською, спробуйте його прочитати і правильно відреагувати (після декількох спроб викличте спеціаліста) . Але здебільшого ніяких проблем у вас не буде. Якийсь процес лікування таки відбудеться.
Після чого ви встановлюєте щось із запропонованих вам РЕАНІМАТОРОМ противірусних програм , наприклад, AVP Касперського .
По завершенні інсталяції (про завершення прочитаєте на екрані), перевантажте комп'ютер і поверніть його настройки до початкових. Тобто, замість "СD-ROM" у BIOSі поставте "С" і "збережіться".
Намагайтесь придбати РЕАНІМАТОР 2001 року зі свіжим AVP Касперського. Та якщо антивірусна програма у вас застарілої модифікації, - сміливо тисніть кнопочку (в меню антивірусу) "Автоматичного поновлення" (через Інтернет). Краще за все це робити вночі, бо потрібно з півгодини якісного й безперебійного зв'язку.
Рекомендуємо також власноруч очистити папку \WINDOWS\Temporary Internet Files (видалити все звідти), і почистити вашу поштову скриньку. Видалити усілякі підозрілі листи, інші поскладати у надійні папки.
До речі, рухаючись шляхом \WINDOWS\Application Data\Identities\{9CA99000-B29F-11D5-A921-D37DDF1AC6C4}\Корпорация Майкрософт\Outlook Express - ви знайдете різні поштові папки, які можливо доведеться видалити. Наприклад, після сортування кореспонденції, можна видалити папки "Удаленные", "Входящие", "Отправленные". І потім очистити корзини від "сміття".

Якщо все це вам наодинці з вірусом зробити важко, - телефонуйте друзям і вони вам допоможуть.

Доброго здоров'я.
Copyright © 2000   ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА СПІЛКА.
Design © 2000      Yarema Holovetskyj. Last update 1-10-2000.