"Поетичні майстерні" - Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуалне мистецтво
Поезія
Проза
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Для чого
Контакти

ПИТАННЯ БЕЗ ВІДПОВІДІ? ЦВИНТАР

    Всі приведені нижче запитання народжені на наших шпальтах, але ви можете ними користуватися беззастережно і безвідносно нас.


Любов


Добре, чоловіки люблять себе, але справжніх мужчин - інші?

Любов - Людину, людина - кохання, кохання - віагру?

Філософія


Все що ти робиш, говориш, думаєш - істина. По відношенню до тебе.
Це і є свобода?

Якщо з вашого життя пропало щось важливе, потрібно просто розширити кругозір ?

Якщо ми не маємо вчителів, наші слова і образи не мають минулого, але в протилежному випадку минуле може зашкодити нашому майбутньому?

Так, звичайно, наш світ є тримірним, але, можливо, час, наче пустельний міраж, є примарним відбитком четвертого виміру світу іншого, і служить тією ниткою, що виводить героїв у краще майбутнє?

У трьохмірному - Триєдиний, у чотиривимірному - Чотириєдиний? Чи, насправді, "n + 1", раз Невидимий ?

Але ж якщо наші вчинки вагоміші спожитих задля їх здійснення страв, то вічний двигун - не нонсенс?

Власне філософи відрізняються від інших вчених тільки тим, що працюють зі світом аксіом?

Теологія


Холокост - це і катастрофічний наслідок розбіжності розумінь єдинобожжя: "Бог один і він - наш" і "Бог єдиний для всіх нас"?

Ісус Христос має таке ж відношення до євреїв, як і гілка персика, прищеплена рукою Садівника, до абрикосового дерева, чи, наприклад, до аличі?

Якщо Ісус Христос є завершенням духовно-моральних пошуків сучасного людства, то старозавітний бог хебреїв і справді має тільки формальне відношення до Отця Христа?

Навіть якщо старозавітний бог хебреїв і справді має тільки формальне відношення до Отця Ісуса Христа, то це не має жодного суттєвого значення як для описуваних у Старому Завіті подій, так і для монотеїзма в цілому?

Українознавство


Якщо поняття "народ" змістовніше селективно вистріляної однокласової популяції, тоді український народ на Україні тільки формується?

Ніщо так красномовно не свідчить про походження і суть Українства, як наші імена?

Не використання активних дієприкметників теперішнього часу - це наслідок постійного усунення українців від активного життя?

Клініка


- Чи легко попасти на Ваше Личаківське кладовище?
- Без проблем, якщо Вам для цього непотрібні ритуальні послуги."

Гроші


Гроші - кращий засіб показати усю глибину нашої непотрібності один-одному, чи тільки людству?

Отриманий (зароблений, знайдений) капітал, врешті-решт, приносить не свободу, а тільки припиняє розвиток здатностей, і, в кращому випадку, консервує кількість нашої свободи на попередньому рівні?

Історія


Та що там, врешті-решт, сталося з першим Римом: упав під ударами чи тихо розтанув у світанковій імлі зміни менталітетів?

Якщо ми не маємо вчителів, наші слова і образи не мають минулого, але в протилежному випадку минуле може зашкодити нашому майбутньому?

Жінка


Піднімемо бокали за ту свободу прекрасної частини людства від її чоловічої сторони, що не відміняє "добре відтемперованої необхідності"?
Справжні жінки приносять чоловікам мрії, всі ж інші - тільки ілюзії? (надіслала Ольга Іллюк)
Через жінку світло проходить наскрізь, поки вона не змужніє. У чоловікові світло зупиняється і тане, аж поки муж не визріває?
Якщо Фемінізм, як і Сіонізм, - це декларування повернення до витоків, то у випадку Фемінізму повернення і справді є поверненням до Себе, до первозданної природи Задуму?

Постмодернізм


Можливо Постмодернізм, хоч і продовжує деякі, не "антисистемні", концепції Модернізму, проте, в першу чергу, переносить Необароко, Неоготику, Неокласику на вищий рівень існування конкретного автора?Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів